Masz pytania ?

Wyślij do mnie wiadomość e-mail. Albo skorzystaj z poniższego telefonu.

Inni o mnie

„Gdybym Cię nie poznała, gdyś nie nakładła mi pozytywów do głowy, te pewnie nadal byłabym w tym samym miejscu”.

„Dzięki Tobie ruszyłem z miejsca i nie mam zamiaru już się zatrzymać”.

„Nie wiem jak to zrobiłaś, że ja, mam wrażnie , że mogę wszystko”.

„Minęły już dwa lata, zmieniłam swoje życie dzięki Tobie ponadto schudłam 37 kg, dziękuję za wskazówki, rady, za wiarę we mnie”

„Szkoda, że czekałam 62 lata na naszą rozmowę, życie od dawna byłoby lżejsze, mój ciężki bagaż wysyłam w kosmos, chodzę bez niego”

Jestem coachem i mentorem. Dlaczego to robię? Mówią, że mam w sobie spokój, naturalną cierpliwość, zrozumienie i umiejętność słuchania.
To prawda. Ludzie są dla mnie ważni. Ty jesteś dla mnie ważna/y.


Ukształtowała mnie droga zawodowa i osobiste doświadczenia. Jako audytor wewnętrzny badałam słabe i mocne strony, towarzyszyłam w zmianach, wdrażałam plany naprawcze i procedury. Prowadząc szkolenia dla kadry zarządzającej i pracowników Komendy Wojewódzkiej Policji z zakresu systemu zarządzania jakością Polityki Jakości ISO 9001:2000. Organizowałam i prowadziłam szkolenia podnoszące wiedzę i świadomość pracowników, audytorów wewnętrznych w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. z zakresu technik planowania, koordynowania i przygotowywania audytów wewnętrznych, przygotowywanie dokumentacji, dokumentowania wyników, identyfikowania niezgodności i wprowadzania rozwiązań naprawczych.

Uczestniczyłam w planowaniu i organizowaniu przedsięwzięć i uroczystości policyjnych, co wymagało wysokiej specjalistycznej wiedzy z wykorzystaniem ceremoniału Policji i protokołu dyplomatycznego. Opracowywałam scenariusze programów i wystąpień publicznych, przemówień. Szkoliłam z zakresu pozyskiwania informacji i zarządzania konfliktem. Współpracowałam z przedstawicielami instytucji zewnętrznych i urzędów.  Wszystko to praca z drugim człowiekiem w branży bardzo wymagającej.

Od kilkunastu lat zawodowo rozmawiam z ludźmi z klientami a w zasadzie z tysiącami klientów, ludzie są różni, każdy jest w innym stanie psychicznym, emocjonalnym i każdy ma inny problem. Z doświadczenia wiem, że w kryzysowych sytuacjach najskuteczniejsze jest aktywne słuchanie, komunikacja i dobra relacja. Nie zastanawiając się długo muszę przyznać, że opanowałam techniki w tym obszarze do perfekcji. Często słyszę chciałabym tak jak Ty, mieć w sobie tyle spokoju i opanowania. Hmm… przyszło to do mnie naturalnie, wraz z doświadczeniem rośnie poziom kompetencji, ujawniają się wcześniej nieodkryte talenty.

W wieku 40 lat odkryłam, swój talent i postanowiłam go rozwijać. Mogę śmiało powiedzieć, że mój zawód jest moją pasją. Czy szkoda, że dopiero teraz? Nie szkoda. Ani za wcześnie ani za późno, bagaż doświadczeń i umiejętności jest duży i wciąż się powiększa, przyszedł czas, żeby się nim dzielić oraz wspierać innych w obszarach od osobistego po zawodowy.

W swojej karierze zawodowej doświadczyłam też mobbingu jak wielu z nas. To była dla mnie bardzo trudna lekcja ale dała mi wiedzę i kompetencje pozwalające uniknąć i ochronić się przed kolejnym mobberem. Wiem jednak jak wiele osób nie ma świadomości, że tkwi w przemocowej relacji. Mobber czy narcyz, którego też gościłam w swoim życiu potrafią przez lata manipulować swoimi ofiarami, okradając je z uczuć, emocji i pieniędzy. Wykształcenie, doświadczenia zawodowe i osobiste stanowią niezastąpiony backround dla wspierania w procesach coachingu i mentoringu.